IUGNF66-33465-50
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker - Custom - 2 Pole - 50A - 250Vac/80Vdc - Toggle Handle
Description +
Search Keywords: IUGNF663346550
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Sensata / AIRPAX
  • Part No:
    IUGNF66-33465-50
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    3
Tools/3D Models +
Product Guides +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
In Stock: 1
Ships today, if you order in Buy all 1 in-stock or the regular minimum order quantity of 3