IUGN6-1-52-5.20
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Magnetic (Hydraulic Delay) - 1 Pole - 5.2A - 80VDC - DC Long Delay - Toggle Actuator - Panel Mount.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +