IUGF6-1-63-30.0-11-U
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Magnetic (Hydraulic Delay) - 1 Pole - 30A - 250VAC - Lever Actuator - Panel Mount.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +