IUG66-1-63-40.0-01
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 2Pole 40A 250VAC
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +