IPA-666-1REG4-62-10.0-01
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 3Pole 10A 250VAC
Description +
Search Keywords: IPA6661REG46210001
  • Part No:
    IPA-666-1REG4-62-10.0-01
  • Type:
    Hydraulic Magnetic
  • Voltage Rating:
    250 VAC
  • Number of Poles:
    3
  • Current Rating:
    10 A
  • Terminal Design:
    Screw
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C