IEG11-1-72-30.0-91-V
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 2Pole 30A 80VDC
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +