IEG1111-1-62F-7.50-01-V
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 4Pole 7.5A 250VAC
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +