IALNK1-1-51-90.0
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 90A 80VDC
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +