IAGN66-1-51F-40.0
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 2Pole 40A 80VDC
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +