IAG66-1-42-20.0-91
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker, Hydr/Magn, Screw, 2 Pole, 400Hz Long Delay, 20A, IAG Series | Sensata - Airpax IAG66-1-42-20.0-91
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +