AP17-1-51-173
Sensata / AIRPAX
Magnetic Circuit Breaker - 17.00A - 2 Pole - 240VAC Max - Screw Terminals - DC - short time delay - Sealed
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +