AP12-1-71-1252
Sensata / AIRPAX
Magnetic Circuit Breaker - 12.50A - 2 Pole - 240VAC Max - Hook Terminals - DC, 50/60Hz, 400Hz - short time delay 135% trip - S ...
Description +
Magnetic Circuit Breaker - 12.50A - 2 Pole - 240VAC Max - Hook Terminals - DC, 50/60Hz, 400Hz - short time delay 135% trip - Sealed