AP12-1-50-123
Sensata / AIRPAX
Magnetic Circuit Breaker - 12.00A - 2 Pole - 240VAC Max - Hook Terminals - DC - 150% instant trip - Sealed
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +