AP112-1RC-60-601
Sensata / AIRPAX
Magnetic Circuit Breaker - 0.60A - 3 Pole - 240VAC Max - Hook Terminals - 50/60Hz - 150% instant trip - Sealed - Aux Switch
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +