AP112-1-42-1752
Sensata / AIRPAX
Magnetic Circuit Breaker - 17.50A - 3 Pole - 240VAC Max - Hook Terminals - 400Hz - long time delay - Sealed
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +