229-2-0-SW-4-8-50
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 2Pole 50A 240VAC
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +