209-2-1-66F-4-8-12.5
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Magnetic 2Pole 12.5A 240VAC
Description +
Search Keywords: 2092166F48125
  • Part No:
    209-2-1-66F-4-8-12.5
  • Voltage Rating:
    240 VAC
  • Number of Poles:
    2
  • Current Rating:
    12.5 A