209-2-1-52F-2-8-15
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Magnetic 2Pole 15A 125VDC
Description +
Search Keywords: 2092152F2815
  • Part No:
    209-2-1-52F-2-8-15
  • Voltage Rating:
    125 VDC
  • Number of Poles:
    2
  • Current Rating:
    15 A