WW4JT270R
SEI Stackpole
Precision Wirewound Resistor - 270 ohm ±5% - ±20ppm/°C - 4W - Axial Thru Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +