WW1FT2R32
SEI Stackpole
Precision Wirewound Resistor - 2.32 ohm ±1% - ±50ppm/°C - 1W - Axial Thru Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +