WW1FB24R3
SEI Stackpole
Precision Wirewound Resistor - 24.3 ohm ±1% - ±20ppm/°C - 1W - Axial Thru Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +