WW10JB25K0
SEI Stackpole
Precision Wirewound Resistor - 25 kohm ±5% - ±20ppm/°C - 10W - Axial Thru Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +