TR35FBD43R0
SEI Stackpole
TO220 Power Resistor - 43 ohm ±1% - 35W - 100ppm/°C - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +