TR20JBC100R
SEI Stackpole
TO220 Power Resistor - 100 ohm ±5% - 20W - 50ppm/°C - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +