RWT2AJB3R30
SEI Stackpole
Thermal Fusing Vertical Mount Resistor - 3.3 ohm ±5% - 2W - 250V 2A 142ºC - Thru Hole - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +