RVC2512JT68M0
SEI Stackpole
High Voltage Chip Resistor - 68 Mohm ±5% - 1W - 3000V - SMD 2512 - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +