RVC2512JT620K
SEI Stackpole
High Voltage Chip Resistor - 620 kohm ±5% - 1W - 3000V - SMD 2512 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +