RVC2512JT220K
SEI Stackpole
High Voltage Chip Resistor - 220 kohm ±5% - 1W - 3000V - SMD 2512 - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +