RVC2512JT1M50
SEI Stackpole
High Voltage Chip Resistor - 1.5 Mohm ±5% - 1W - 3000V - SMD 2512 - Tape&Reel
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +