RVC2512FT510R
SEI Stackpole
High Voltage Chip Resistor - 510 ohm ±1% - 1W - 3000V - SMD 2512 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +