RVC2010JT6M80
SEI Stackpole
High Voltage Chip Resistor - 6.8 Mohm ±5% - 0.5W - 2000V - SMD 2010 - Tape&Reel
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +