RVC2010JT180K
SEI Stackpole
High Voltage Chip Resistor - 180 kohm ±5% - 0.5W - 2000V - SMD 2010 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +