RVC1206JT6M20
SEI Stackpole
High Voltage Chip Resistor - 6.2 Mohm ±5% - 0.25W - 500V - SMD 1206 - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +