RVC1206JT13M0
SEI Stackpole
High Voltage Chip Resistor - 13 Mohm ±5% - 0.25W - 500V - SMD 1206 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +