RVC1206FT5M62
SEI Stackpole
High Voltage Chip Resistor - 5.62 Mohm ±1% - 0.25W - 500V - SMD 1206 - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +