RVC0805JT270K
SEI Stackpole
High Voltage Chip Resistor - 270 kohm ±5% - 0.125W - 400V - SMD 0805 - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +