RVC0805JT1M20
SEI Stackpole
High Voltage Chip Resistor - 1.2 Mohm ±5% - 0.125W - 400V - SMD 0805 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +