RVC0805JT180K
SEI Stackpole
High Voltage Chip Resistor - 180 kohm ±5% - 0.125W - 400V - SMD 0805 - Tape&Reel
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +