RVC0603JT2M20
SEI Stackpole
High Voltage Chip Resistor - 2.2 Mohm ±5% - 0.1W - 200V - SMD 0603 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +