RVC0402JT620K
SEI Stackpole
High Voltage Chip Resistor - 620 kohm ±5% - 0.063W - 100V - SMD 0402 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +