RVC0402JT510K
SEI Stackpole
High Voltage Chip Resistor - 510 kohm ±5% - 0.063W - 100V - SMD 0402 - Tape&Reel
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +