RVC0402JT50M0
SEI Stackpole
High Voltage Chip Resistor - 50 Mohm ±5% - 0.063W - 100V - SMD 0402 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +