RSPF3JA68R0
SEI Stackpole
Flameproof Power Resistor - 68 ohm ±5% - 3W - -200 ~ +350ppm/°C - Axial Thru Hole - Ammo Box
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +