RSPF2JT120R
SEI Stackpole
Flameproof Power Resistor - 120 ohm ±5% - 2W - -200 ~ +350ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +