RSPF12JT1K50
SEI Stackpole
Flameproof Power Resistor - 1.5 kohm ±5% - 0.5W - -200 ~ +350ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +