RSMF5JB100K
SEI Stackpole
General Purpose Metal Oxide Resistor - 100 kohm ±5% - 5W - ±200ppm/°C - Axial Thru Hole - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +