RSMF2JB75R0
SEI Stackpole
General Purpose Metal Oxide Resistor - 75 ohm ±5% - 2W - ±200ppm/°C - Axial Thru Hole - Bulk
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +