RSMF2FB12R1
SEI Stackpole
General Purpose Metal Oxide Resistor - 12.1 ohm ±1% - 2W - ±200ppm/°C - Axial Thru Hole - Bulk
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +