RSMF12JT160R
SEI Stackpole
General Purpose Metal Oxide Resistor - 160 ohm ±5% - 0.5W - ±200ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +