RSF5JT43K0
SEI Stackpole
General Purpose Metal Oxide Resistor - 43 kohm ±0.01% - 5W - ±200ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +